Оптимізація комп'ютера - сервіс дистанційної технічної підтримки || OnlineMan

Послуги:Оптимізація комп’ютера

Досить терпіти повільну роботу свого ПК! Спливаючі вікна та непотрібні програми, які просто займають вільне місце, кожен день роблять твоє життя трохи гіршим. З нами ти забудеш про постійні зависання ноутбука та нав'язливу ​​рекламу.

Замовити
або
Головна сторінка » Послуги » Оптимізація комп’ютера
Які проблеми вирішує?
Зниження загальної продуктивності
Зниження загальної продуктивності

Регулярна профілактика дозволяє не засмічувати комп'ютер непотрібним сміттям, а значить — не допускати зниження загальної продуктивності пристрою

Втрата важливих даних
Втрата важливих даних

Зазвичай перевстановлювати ПЗ доводиться у випадку, коли помилок та вірусів стає занадто багато. А якщо на вашому комп'ютері, наприклад, зберігалися дані з роботи, то перевстановлення системи, безсумнівно, крах для всієї важливої інформації

Зайвий стрес
Зайвий стрес

Постійне зависання, помилки та спливаючі вікна виведуть з рівноваги кого завгодно. Тому, як тільки виникли проблеми, звертайся в OnlineMan

Як це працює?
Обрати
Обрати

Вибрати та замовити необхідний пакет послуг або разове звернення

1
Розповісти
Розповісти

Звернутися до нас за допомогою одного з каналів комунікації: дзвінок, онлайн заявка або месенджер

2
Завантажити
Завантажити

Для віддаленого доступу ми використовуємо програму TeamViewer, її можна завантажити ось тут

3
Почекати
Почекати

Спеціаліст через інтернет підключиться до пристрою та вирішить всі поставленні завдання, поки ви насолоджуєтеся чашкою гарячої кави

4
Насолоджуватись
Насолоджуватись

Готово! Ваша техніка тепер працюватиме як нова

5
Переваги
Дистанційна допомога
Дистанційна допомога

Не треба нікуди їхати або викликати майстра

Миттєвий фідбек
Миттєвий фідбек

Рішення проблеми починається через 15 секунд після звернення

Цілодобова підтримка
Цілодобова підтримка

Допомагаємо вам 24/7

Ціна, яка подобається
Ціна, яка подобається

Вартість роботи набагато нижче, ніж в сервісах

Безпека та надійність
Безпека та надійність

Ви контролюєте весь процес надання послуг

Гарантія на сервіс
Гарантія на сервіс

Якщо проблему вирішити не вдасться, ми повернемо кошти та подаруємо підписку на місяць

Замовити
або

Оптимізація комп’ютера 

Досить терпіти повільну роботу свого ПК! Спливаючі вікна та непотрібні програми, які просто займають вільне місце, кожен день роблять твоє життя трохи гіршим. З нами ти забудеш про постійні зависання ноутбука та нав’язливу ​​рекламу. Після використання послуги «Оптимізація комп’ютера» твій пристрій працюватиме, як новий.

Більше не потрібно нікуди їхати, довго шукати потрібний сервісний центр та тижнями чекати виконання робіт. Навіщо день у день терпіти подібні незручності, якщо спеціалісти OnlineMan можуть вирішити проблему дистанційно та за лічені хвилини?

Наші фахівці дистанційно підключаться до твого комп’ютера через інтернет, перевірять та очистять автозавантаження, видалять тимчасові файли та непотрібне ПО. А також в рамках даної послуги, ми безкоштовно встановимо необхідні розширення в браузері та проведемо чистку жорсткого диска для оптимізації електроспоживання пристрою.

Для чого це потрібно

Будь-який пристрій з часом починає працювати повільніше. Комп’ютер швидко засмічується всілякою непотрібною інформацією, тому вкрай важливо періодично проводити «лікувальну» профілактику. Потрапляння вірусів та поява системних помилок лише питання часу. Профілактичне налаштування та оптимізація ПК дозволяє:

  • Не знижувати продуктивність. Регулярна профілактика дозволяє не засмічувати комп’ютер непотрібним сміттям, а значить не допускати зниження загальної продуктивності пристрою.
  • Уникнути втрати важливих даних. Зазвичай перевстановлювати ПЗ доводиться у випадку, коли помилок та вірусів стає занадто багато. А якщо на вашому комп’ютері, наприклад, зберігалися дані з роботи, то перевстановлення системи, безсумнівно, крах для всієї важливої інформації.
  • Не допускати поширення вірусів. Регулярне оновлення програмного забезпечення, дозволяє уникнути зараження комп’ютера шкідливим ПЗ.
  • Позбутися стресу. Постійне зависання, помилки та спливаючі вікна виведуть з рівноваги кого завгодно. Тому, як тільки виникли проблеми, звертайся в OnlineMan.
X