Налаштування аккаунтів Google, Microsoft, Apple ID || OnlineMan

Послуги:Налаштування аккаунтів Google, Microsoft, Apple ID

Наші спеціалісти дистанційно підключаться до необхідного пристрою та налаштують аккаунти Google, Microsoft, Apple ID. Цю та інші проблеми вам допоможуть вирішити фахівці OnlineMan, не витрачаючи час на виїзд майстра для двохвилинної роботи. Ми економимо ваш час, з нами просто!

Замовити
або
Головна сторінка » Послуги » Налаштування аккаунтів Google, Microsoft, Apple ID
Які проблеми вирішує?
Захист даних
Захист даних

Двофакторна аутентифікація відрізняється від інших методів захисту даних у використанні не тільки традиційного поєднання «логін-пароль», а й додаткового рівня захисту — так званого «другого фактора».

Резервне копіювання
Резервне копіювання

Якщо сталася халепа, понад усе хочеться знайти спосіб швидко відновити втрачену інформацію, вартість якої може і перевищувати вартість самого пристрою. Але уникнути проблеми можливо, просто налаштувавши резервне копіювання даних!

Сімейний доступ
Сімейний доступ

За допомогою функції «Сімейний доступ» члени родини можуть ділитися своїм розташуванням, фотографіями, мати сімейний календар та нагадування. Родині легше буде лишатися на зв’язку.

Як це працює?
Обрати
Обрати

Вибрати та замовити необхідний пакет послуг або разове звернення

1
Розповісти
Розповісти

Звернутися до нас за допомогою одного з каналів комунікації: дзвінок, онлайн заявка або месенджер

2
Завантажити
Завантажити

Для віддаленого доступу ми використовуємо програму TeamViewer, її можна завантажити ось тут

3
Почекати
Почекати

Спеціаліст через інтернет підключиться до пристрою та вирішить всі поставленні завдання, поки ви насолоджуєтеся чашкою гарячої кави

4
Насолоджуватись
Насолоджуватись

Готово! Ваша техніка тепер працюватиме як нова

5
Переваги
Дистанційна допомога
Дистанційна допомога

Не треба нікуди їхати або викликати майстра

Миттєвий фідбек
Миттєвий фідбек

Рішення проблеми починається через 15 секунд після звернення

Цілодобова підтримка
Цілодобова підтримка

Допомагаємо вам 24/7

Ціна, яка подобається
Ціна, яка подобається

Вартість роботи набагато нижче, ніж в сервісах

Безпека та надійність
Безпека та надійність

Ви контролюєте весь процес надання послуг

Гарантія на сервіс
Гарантія на сервіс

Якщо проблему вирішити не вдасться, ми повернемо кошти та подаруємо підписку на місяць

Замовити
або

Налаштування аккаунтів Google, Microsoft, Apple ID

При купівлі нового пристрою, і не важливо телефон це, планшет або ноутбук, доводиться з нуля встановлювати все програмне забезпечення. Разом з тим вам також необхідно буде зареєструвати або заново налаштувати аккаунти Google, Microsoft, або Apple ID. Професійно налаштований аккаунт забезпечить надійний захист ваших особистих даних та зручність у щоденному використанні. Головна відмінність двофакторної аутентифікації від інших методів захисту даних полягає у використанні не тільки традиційного поєднання «логін-пароль», а й додаткового рівня захисту так званого «другого фактора». З його допомогою  необхідно підтверджувати свою особистість для отримання доступу до облікового запису або інших особистих даних.

Тож не дивно, що з появою двофакторної аутентифікації звичайному користувачеві стало набагато важче самостійно розібратися з налаштуванням облікового запису. Але про безперечні переваги даної технології також всім відомо. В першу чергу це надійний спосіб захисту від випадкової передачі конфіденційної інформації зловмисникам. А також, якщо ви раптом забули пароль для входу в систему, його швидко можна відновити просто отримавши смс з тимчасовим паролем.

Як ми це робимо

Спеціалісти з команди OnlineMan дистанційно підключаться до вашого пристрою, в рамках послуги зареєструють та налаштують аккаунти Google, Microsoft і Apple ID. Цю та інші проблеми дистанційно допоможуть вирішити фахівці нашого сервісу, не витрачаючи час на виїзд майстра для двохвилинної роботи. Ми економимо ваш час, з нами просто! А ще:

  • Зручно. У будь-який час, не виходячи з дому, ви можете звернутися до нас за допомогою.
  • Швидко. Ми виконаємо налаштування всіх необхідних пристроїв, не витрачаючи зайвого часу.
  • Комплексно. Якщо в процесі роботи виявляться критичні помилки, які згодом принесуть вам зайвого клопоту, ми також усунемо їх.
X